Bestpet Yetişkin Balık Etli Köpek Maması

0
843
Bestpet Yetişkin Balık Etli Köpek Maması, Köpek Maması, patini besle,
Bestpet Yetişkin Balık Etli Köpek Maması

Bestpet Yetişkin Balık Etli Köpek Maması

Bestpet Yetişkin Balık Etli Köpek Maması, Köpek Maması, patini besle,
Bestpet Yetişkin Balık Etli Köpek Maması hakkında…Köpeklerin yapılarına ve cinsine bağlı olarak tercih edilecek olan birbirinden değişik köpek mamaları…

Bu nedenle onların sağlıklarını önemsemek ve her daim kaliteli içeriklere sahip olan mamaları sunmak çokça önemlidir.Bu nedenle üretimleri gerçekleştirilmiş olan ve tamamen sağlıklı mineral ve vitaminler eşliğinde değişik besin takviyeleri altında hazırlanmış köpek maması çeşitleri, onların her daim enerjik kalmasına da imkan sağlamaktır. Patinibesle ekibio larak sevimli dostlarımızın her daim sağlığını düşünmekteyiz. Köpeklerin yapılarına ve cinsine bağlı olarak tercih edilecek olan birbirinden değişik köpek mamaları, üstelik herhangi bir ek besin takviyesine gerek olmadan onların ihtiva etmesi gerekli bütün değişik yiyecekleri elde etmesine olanak sağlamaktadır.

Bestpet Yetişkin Balık Etli Köpek Maması animo asit dengesi köpeğin organizmasındaki amino asit profili ile uyumlu bir yapıya sahiptir. Bu şekilde organizmadaki sindirilmiş proteinler iyi kullanılarak vücut dokularının oluşumunu maksimuma çıkaracaktır. Bestpet Adult Dog Fish Formula’nın Antiaging kompleksi özel bağışıklığın gelişmesini sağlar.

Bestpet Yetişkin Balık Etli Köpek Maması’nın Antiaging kompleksi özel bağışıklığın gelişmesini sağlamaktadır. LDL kollestrol seviyesini azaltmaktadır. Bağırsaklardaki patojen mikrofloradan korur ve karaciğeri destekler.

Bestpet Yetişkin Balık Etli Köpek Maması’nın içeriği kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Dengeli, zengin vitamin ve mineral yapısını olumlu etkileyecektir.