Bestpet Yetişkin Kuzu Etli Köpek Maması

0
817
Bestpet Yetişkin Kuzu Etli Köpek Maması, patini besle, köpek maması
Bestpet Yetişkin Kuzu Etli Köpek Maması

Bestpet Yetişkin Kuzu Etli Köpek Maması

Bestpet Yetişkin Kuzu Etli Köpek Maması, patini besle, köpek maması
bestpet yetişkin kuzu etli köpek maması, köpek maması fiyatları, yetişkin köpek maması fiyatları, kuzu etli köpek maması

Köpekler doğalarından ötürü etobur olarak dünyaya gelmektedirler. Bu da bir takım insanlarda olduğu gibi vejetaryen olamayacakları anlamına gelmektedir. Tamamen sebzesel besinlerle Köpeğinizi beslemeniz oldukça zor hatta imkansızdır.

Köpekler 1 yaşından sonra yetişkin olarak değerlendirilmektedirler. Bu evrede mamaları da değişir. Yetişkin köpek mamaları mutlaka köpeğinizin metabolizmasına uygun, enerji veren ve besleyici olmalıdır. Köpeğinize en uygun içeriği tercih etmeniz oldukça önem arz etmektedir.

Köpekler yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmek için yüksek kalitede besinlere ve proteine ihtiyaç duyarlar. Patinibesle ekibi olarak biz köpekleriniz için kaliteli protein ve besin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. BestPet Köpek mamasında ise köpeğinizin ihtiyaç duyduğu proteinler formalize edilerek köpeklerinizin beğenisine sunulmuştur. Bestpet köpek mamaları içerisinde yer alan Taurin maddesinden dolayı kalp, göz ve üreme yollarına ciddi katkılarda bulanacaktır. Seçici köpekleriniz için oldukça farklı bir lezzettir.

Bestpet Yetişkin Kuzu Etli Köpek Maması’nın animo asit dengesi köpeğin organizmasındaki amino asit profili ile uyumlu bir yapıya sahiptir. Böylece organizmadaki sindirilmiş proteinler iyi kullanılarak vücut dokularının oluşumunu maksimuma çıkarır. Bestpet Yetişkin Kuzu Etli Köpek Maması’nın formülü kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Dengeli, zengin vitamin ve mineral yapısını olumlu yönde etkiyecektir.

Paketin üzerindeki bilgiler son kullanma tarihi, ürünün fabrika çıkış lod kodu, paketin barkot kodu ve ürünün ne zaman paketlendiği sizlerle paylaşılmaktadır. Almış olduğunuz ürünün tüm bilgilerini göreceksiniz.