Bonnie Kuzulu Yetişkin Köpek Maması

0
863
Bonnie Kuzulu Yetişkin Köpek Maması, köpek maması, patinibesle,
Bonnie Kuzulu Yetişkin Köpek Maması

Bonnie Kuzulu Yetişkin Köpek Maması

Bonnie Kuzulu Yetişkin Köpek Maması, köpek maması, patinibesle,
Bonnie Kuzulu Yetişkin Köpek Maması… Bonnie yetişkin köpeklerin sağlıklı bir yaşamını ve güçlü kalmasını…

Bonnie yetişkin köpeklerin sağlıklı bir yaşamını ve güçlü kalmasını hedeflemektedir. Yetişkin köpek maması protein değerini kuzudan almıştır. Bonnie kalitesiyle yetişkin köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve doğru beslenmesini karşılamak amacıyla formüle edildi. Yetişkin köpeğinize bu mamayı sabah öğle akşam 3 öğünde rahatça kullanabiliyorsunuz. Yetişkin köpeğiniz en iyi şartlarda ve standartlarda büyümesi için gerek vitamin besin içeriğinde bulunmaktadır. Yetişkin köpeklerin beslenmesi için ideal köpek mamasıdır. Türkiye üretimli yerli bir mama markasıdır.

Böyle bir mama verirseniz eğer köpeğinizin gelişimi açısından kaliteli sağlıklı bir tüy yapısına sahip olacaktır. Bu mama kuzulu bir mamasıdır. Gerekli vitamin ve mineraller dengeli ve gelişmesi için yetişkin köpek için ayarlanmıştır. Ekstradan vitamin ve mineraller ek besin takviyesi gerekmeden dengeli sağlık bir yetişkin köpek yetiştirilmesinde kullanabilirsiniz. Veteriner hekiminiz besleme konusunda öneride bulunacaktır. Çoğunlukla yetişkin köpekleri aralıklı sık sık beslemek gerekmektedir . Yetişkin köpeğinizin sürekli yanının da taze su bulundurmalısınız sıcak havalarda sık sık suyunu tazeleyiniz. En ufak bir konuda kusma ishal gibi reaksiyon gösterdiğinde hemen veteriner hekiminize başvurunuz. Patinibesle ailesi olarak sağlıklı mutlu bir şekilde büyümesi için bizler bu mamayı öneriyoruz. Sormak istediğiniz bir konu olursa eğer bizlere iletişim adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Bonnie Kuzulu Yetişkin Köpek Maması Yetişkin köpeklerin günlük beslenme ihtiyaçlarını tam ve dengeli bir biçimde karşılamak üzere formüle edilmiş ve doğal ürünler kullanılarak üretilmiştir.

Lezzetli ve sindirimi kolay Taze Kuzu Eti köpeğinizin protein ihtiyacını  karşılarken, beyaz pirinç ise enerji ihtiyacını karşılar. Doğal iyileşme süresini hızlandırmak  için farklı bir beslenme imkanı  sunar.   Şeker pancarı gibi sağlıklı lif kaynakları barsak sağlığını koruyarak  hareketliliğini düzenler, dışkıya kıvam verir, ani mide boşalmalarını  önle, besin maddelerinin emilimine yardımcı olur.

İçerdiği prebiyotikler zararlı bakterilerin üremesini engellemekle birlikte yiyeceklerin sindirilmesini ve vitaminlerin emilimini arttırır.  A vitamini ile beraber çinko ilavesi derinin esnekliğini arttırır, canlılık verir.