Happy Dog Baby Orjinal Yavru Köpek Maması

0
654
Patinibesle, Köpek Maması, Happy Dog Baby Orjinal Yavru Köpek Maması,
Happy Dog Baby Orjinal Yavru Köpek Maması

Happy Dog Baby Orjinal Yavru Köpek Maması 4 KG, 1 ile 6 ay arası sütten mamaya geçiş döneminde başlangıç için uygun yavru köpek mamasıdır.

Patinibesle, Köpek Maması, Happy Dog Baby Orjinal Yavru Köpek Maması,
happy dog baby orjinal yavru köpek maması…1 ile 6 ay arası sütten mamaya geçiş döneminde başlangıç için uygun yavru köpek mamasıdır…

Yavru köpek maması, ana protein kaynağı tavuğun yanı sıra, somon balığı ve yumurta da içerir. % 29 oranında ham protein değerine sahiptir. Güçlü kas gelişimini destekleyici özellikte olan protein bağışıklık sistemini de destekleyecektir. Yavruların ihtiyacı olan besinlerle birlikte doğal yaşam konsepti olan bitkileri, meyve ve bitki liflerini içerir. Kolay sindirilebilir protein kaynağına sahiptir.

Happy Dog Baby Orjinal Yavru Köpek Maması, yavru köpekler 4 haftalık olduktan sonra kullanılır. Yavru köpekler dengeli bir şekilde beslenirken güçlü ve sağlıklı bir şeklide büyüyecektirler. Özel kalp şeklindeki mama taneleri çiğneme ve sindirim kolaylığı sağlayacaktır. İçerisinde bulunan özenle seçilmiş 5 farklı protein ve Yeni Zelanda midyeleri ile tam bir besin kaynağıdır. Köpeklere vücutlarının ihtiyaç duyduğu her türlü besini sağlar. 7 aylık olmalarından itibaren köpeğinize uygum bir Happy Dog Baby Orjinal Yetişkin Köpek Maması geçiş yapabilirsiniz.

Yavru köpekler için tam ve dengeli kuru köpek maması.

Patinibesle dengeli beslenme kalitesi ile gerekli tüm besin ve gıda ihtiyacını sağlamaktadır. Genelde yerli kaynaklardan elde edilen formda temelini oluşturmaktadır.

Happy Dog köpek maması felsefesine göre kimyasal boyalar, tatlar ve koruyucu olmadan köpek maması, doğal hat ve olmadan soya ve mısır gluten dan elde edilir.

Dengeli ve yüksek oranda sindirilebilir köpek maması, normal enerji ihtiyacı tüm ırkları yavru köpekler için uygundur.

Köpekler et haricinde optimal beslenme için bazı bileşenlere ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle doğal, yerli yeşil otlar NaturCroq tarifleri gibi ayçiçeği, yeşil yulaf, tere ve maydanoz ile mükemmel şekilde bu formül tamamlanır.

Kuru ya da ısıtılmış su mamanın üzerine dökün. Bir kaç dakika ara ile  beslenmelidir. Mama miktarını azaltmak için aperatif ya da başka ilave maddelerin eklenmesi sağlanabilir.  Günlük miktarı verilen köpeklerde bireysel metabolik farklılıklar %15 ile şişmanlığa yatkınlık azalacaktır.

Happy Dog Baby Orjinal Yavru Köpek Maması

İçindekiler;

Sığır eti (% 12, hangi sığır% 70), kepekli, tam tahıllı mısır, buğday unu, tam tahıllı arpa, pirinç unu (% 7), mısır unu, tavuk yağı, sığır yağı, tavuk unu, balık unu, hemoglobin (kurutulmuş), karaciğer hidrolizat, şeker pancarı pekmezi, elma prina  0.8  kuru maya (kurutulmuş), malt lahanası, sodyum klorür, yeşil yulaf (kurutulmuş), ayçiçeği (kurutulmuş), tere (kurutulmuş), maydanoz (kurutulmuş) (yeşil ot toplam:% 0.3)