Happy Dog Baby Yavru Köpek Maması

0
598
Patinibesle, köpek maması, Happy Dog Baby Yavru Köpek Maması,
Happy Dog Baby Yavru Köpek Maması

Happy Dog Baby Yavru Köpek Maması Hakkında Bilmedikleriniz

Patinibesle, köpek maması, Happy Dog Baby Yavru Köpek Maması,
happy dog baby yavru köpek maması hakkında…yavru köpekler için uygun şekilde formüle edilmiş yavru kuru köpek mamasıdır…

4. haftadan itibaren 5 aylık olana kadar kullanabileceğiniz yavru köpekler için uygun şekilde formüle edilmiş yavru kuru köpek mamasıdır.11 – 25 Kg arasında ki yavru köpekler için üretilmiş köpek mamasıdır. Yeni dişleri çıkana kadar ki en mükemmel besin tipini oluşturmaktadır.

Happy Dog Baby Yavru Köpek Maması, yavru köpekler 4 haftalık olduktan sonra kullanılmakadır. Yavru köpekler dengeli bir şekilde beslenirken güçlü ve sağlıklı bir şeklide büyüyecektirler. Özel kalp şeklindeki mama taneleri çiğneme ve sindirim kolaylığı sağlar. İçerisinde bulunan özenle seçilmiş beş farklı protein ve Yeni Zelanda midyeleri ile tam bir besin kaynağıdır. Patinibesle, köpeklere vücutlarının ihtiyaç duyduğu her türlü besini sağlar. 7 aylık olmalarından itibaren köpeğinize uygum bir Happy Dog Baby Yetişkin Köpek Mamasına geçiş yapabilirsiniz.
Happy Dog Baby Yavru Köpek Maması en fazla 10 kg kadar olan yavru küçük ırk köpekler için özel olarak formüle edilmiştir. Bu özel köpek maması Glutensiz, son derece uyumlu, dengeli ve eksiklik belirtilerini önleyen bir yapıda üretilmiştir. Yavrunun gelişimini destekleyen kümes hayvanları ve somon eklenerek içeriği oluşturulmmuştur. İçeriğinde ki yeni zellanda midyesi gibi malzemeler ile yüksek kaliteli tam gıda oluşumunu sağlar. 4. Haftalıktan itibaren rahatlıkla kullanılabilirler.
Patinibesle aracılığı ile Happy Dog Baby Yavru Köpek Maması, 4 haftadan 12 aya kadar olan yavru köpekler için sindirimi kolay, yüksek besleyici özelliğe sahip bir mamadır. Özenle seçilmiş beş farklı kaliteli protein çeşidi ile hazırlanmış özel bir tariftir. 4. haftalarından itibaren hassas yavru köpekler için ideal ve tam bir besin ürünüdür. Yüksek kontrol altında titizlikle hazırlanmıştır.