Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması

0
853
Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması, patinibesle, köpek maması
Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması

Happy Dog Fit Well Yaşlı Köpek Maması

Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması, patinibesle, köpek maması
happy dog fit well yaşlı köpek maması, köpek maması, köpek maması fiyatları, happy dog türkiye, happy dog yorumları, happy dog kullananlar

Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması 11 kg + ve üzeri köpekler için ideal olarak formüle edilerek hazırlanan kuru yaşlı köpek mamasıdır. Atan yaş ile birlikte köpeklerin metabolizmaları yavaşlar, bu süreçte iç organları korumak, gerekli sodyum, fosfor ve protein ihtiyacının giderilmesi gerekmektedir.

Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması yüksek oranda 5 sindirilebilir içeriği ile iyi dengelenmiş bir yaşlı köpek mamasıdır. Bu özel sindirim yapısı C Vitamini, Lif, Yeni Zellanda Midye ve L-Karnitin ile zenginleştirilmiştir.

Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması özel konsepti tarafından desteklenmiş Enginar ve Hindiba katkısı sayesinde çok özel bir katkı sağlayacaktır.

Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması yüksek oranda 5 sindirilebilir içeriği ile iyi dengelenmiş bir yaşlı köpek mamasıdır.

Patinibesle olarak uygun fiyatlı ve köpeğiniz için en uygun mamaları sizlere sunuyoruz. Bu özel sindirim yapısı c vitamini lif yeni zellanda midye ve l-Karnitin ile zenginleştirilmiştir. Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması özel içeriği ile desteklenmiş enginar ve hindiba katkısı sayesinde çok özel bir katkı sağlayacaktır.

Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması  11 kg + ve üzeri köpekler için ideal olarak formüle edilerek hazırlanan kuru yaşlı köpek mamasıdır.  Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması  yüksek oranda 5 sindirilebilir içeriği ile iyi dengelenmiş bir yaşlı köpek mamasıdır. Bu özel sindirim yapısı C Vitamini, Lif, Yeni Zellanda Midye ve L-Karnitin ile zenginleştirilmiştir. Happy Dog Fit & Well Yaşlı Köpek Maması özel konsepti tarafından desteklenmiş Enginar ve Hindiba katkısı sayesinde çok özel bir katkı sağlayacaktır. Tüm için normal enerji gereksinimleri ile yaşlılar köpekler düşük protein, sodyum ve fosfor içeriği ile Enginar ve hindiba içerir.