Happy Dog Light Calorie Control Köpek Maması

0
714
Happy Dog Light Calorie Control Köpek Maması, patinibesle, köpek maması,
Happy Dog Light Calorie Control Köpek Maması

Obezite Eğilimli Köpekleriniz İçin: Happy Dog Light Calorie Control Köpek Maması

Happy Dog Light Calorie Control Köpek Maması, patinibesle, köpek maması,
Happy Dog Light Calorie Control Köpek Maması

Doğal maddelerden süper premium kalitesinde tatmin edici gıda temelinde protein yapı taşları ve benzersiz doğal içeriği dolayısıyla en uygun beklentiyi sağlamaktadır. Düşük Karbonhidratlı bir formülü bulunmaktadır. Diyet gıdaları doyurucu ama aynı zaman da kilo azalmasını sağlamaktadır.

Happy Dog Light Calorie Control Köpek Maması fazla kilo almaya eğilimli köpekler için mükemmel bir besindir. Sadece %7’lik yağ ve %25’lik canlandırıcı protein ile bu yüksek kaliteli mama, özellikle hafif kilolu köpeklerde, kilo kontrolü ve zayıflama sonrası beslenmesi için uygun görülmektedir. %5,5 oranında yüksek ham lif içeriği sayesinde tokluk hissini arttırmaktadır. Düşük enerji içeriğine sahip bu hafif ve lezzetli komple mama, besleyici Yeni Zelanda midyesi ve L karnitin ile eşsiz Happy Dog Natural Life Concept içeriğine sahiptir. Köpeğinizin kilosunu uzun vadede korumak için, köpeğin fiziksel yeteneklerine uygun olarak günlük 1 – 3 saatlik egzersiz yapmanızı önermekteyiz. Oldukça titiz kalite kontrolleri altında Almanya’da üretilmiştir.

Happy Dog Light Calorie Control Köpek Maması, hafif enerji tüketimi ile 11 kilogram ve üzeri yetişkin köpekler için tam ve dengeli beslenme sağlan özel formül ile üretilmiş bir kuru köpek mamasıdır.

Obezite eğilimli köpekler için ideal kilo, diyet takibi önemlidir düşük yağ içeriğine sahip lezzetli yemekler, tatmin, kilo kaybı gibi özeliklerin iyi takip edilmesi gerekmektedir. Patinibesle ekibi olarak obezite eğilimli sevimli dostlarımız için en uygun köpek mamasını sunmaktayız.

Happy Dog Light Calorie Control Köpek Maması 12,5 Kg (Düşük Yağ) mükemmel tarifi ile iyi bir diyet takibi sunmaktadır. Sadece orta % 21 protein % 6.5 yağ içerir ve orijinal Yeni Zellanda midye ve L-karnitin ile zenginleştirilmiştir.

Az yağlı gıdalar kilo bütün denge desteklemek için sadece %6.5 yağ Canlandırıcı L-karnitin ile birlikte, Tavuk, somon, balık, kuzu, yumurta, protein içerir, mısır, pirinç