Happy Dog Medium Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

0
686
Happy Dog Medium Orta Irk Yetişkin Köpek Maması, patinibesle, köpek maması,
Happy Dog Medium Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

happy dog medium orta ırk yetişkin köpek maması

Happy Dog Medium Orta Irk Yetişkin Köpek Maması, patinibesle, köpek maması,
Happy Dog Medium Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Daha kaliteli ham maddelerden ve oluşmuş ve yüksek kaliteli bir köpek mamasıdır. Köpeğinizin metabolizmasını güçlendirmekle beraber aynı zamanda sindirimi kolaylaştırmaktadır. Köpeğinizin besin ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmektedir..

Happy Dog Medium Orta Irk Yetişkin Köpek Maması özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz. Happy Dog Medium Orta Irk Yetişkin Köpek Maması yorumları okuyup, siz de yorum bırakabilirsiniz.

happy dog medium orta ırk yetişkin köpek maması daha kaliteli ham maddelerden ve oluşmuş ve yüksek kaliteli bir köpek mamasıdır. Köpeğinizin metabolizmasını güçlendirir aynı zamanda sindirimi kolaylaştırır. Patinibesle farkı ile kaliteli hizmet ve uygun fiyatlardan yararlanabileceksiniz.

Happy Dog Medium Orta Irk Yetişkin Köpek Maması, daha kaliteli ham maddelerden ve oluşmuş ve yüksek kaliteli bir köpek mamasıdır. Köpeğinizin metabolizmasını güçlendirir aynı zamanda sindirimi kolaylaştırmaktadır. Köpeğinizin besin ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir. 11 – 25 kg arası orta boy ırk yetişkin köpek maması. Normal enerji ihtiyacı olan köpekler içindir. Dengeli beslenme sağlar. Protein kaynağı : Tavuk eti, kuzu eti, somon, deniz balığı, yumurta. Karbonhidratlar : Mısır, pirinç İçindekiler : mısır, kümes hayvanları, pirinç, un, et, kuzu, balık, tavuk yağı, sığır yağı, hemoglobin, hidrolize karaciğer, pancar küspesi, ayçiçeği yağı (% 0.75), elma posası (% 0.7), bütün yumurta, sodyum klorür, maya, potasyum klorür, kanola yağı (% 0.25), arpa (fermente,% 0.2), deniz yosunu (% 0.15), keten tohumu (% 0.15), enginar, karahindiba, zencefil, huş yaprakları, ısırgan, adaçayı, kişniş, biberiye, kekik, meyan kökü, deniz tarağı (% 0.01), papatya, karaağaç, yabani sarımsak. Analiz : Ham Protein : %24 Ham Yağ : %12 Ham Lif : %3.0- Mineraller : %6.5 Karbonhidratlar %46.5Kalsiyum %1.35 Fosfor %0.95 Sodyum %0.4 Magnezyum %0.06 Vitaminler :- A Vitamini (I.E.) :12000- B Vitamini (I.E.) :1200- E Vitamini (mg) : 75 Vitamin B1 : 4 mg Vitamin B2 : 6 mg Vitamin B6 4 mg Niyasin : 40 mg Biotin : 575 mcg Pantotenik asit : 10 mg