Happy Dog Mini Yetişkin Köpek Maması

0
759
happy dog köpek maması inceleme, happy dog köpek maması yorum, happy dog mini yetişkin köpek maması, happy dog mini yetişkin köpek maması fiyatları, köpek maması
happy dog mini yetişkin köpek maması mini ırk yetişkin köpekler için önerilir...Yetişkin ağırlığı 10 kg'a kadar olan köpek ırklarına uygundur.

Happy Dog Mini Yetişkin Köpek Maması

happy dog köpek maması inceleme, happy dog köpek maması yorum, happy dog mini yetişkin köpek maması, happy dog mini yetişkin köpek maması fiyatları, köpek maması
happy dog mini yetişkin köpek maması mini ırk yetişkin köpekler için önerilir…Yetişkin ağırlığı 10 kg’a kadar olan köpek ırklarına uygundur.

Mini ırk yetişkin köpekler için önerilir. Yetişkin ağırlığı 10 kg’a kadar olan köpek ırklarına uygundur. Dördüncü haftadan itibaren on iki aylık olan süreci kapsamaktadır. İçeriğinde ki yeni zellanda midyesi gibi malzemeler ile yüksek kaliteli tam gıda oluşumunu sağlar.

Happy dog mini yetişkin köpek maması en fazla 10 kg kadar olan yavru küçük ırk köpekler için özel olarak formüle edilmiş olmaktadır. Bu özel köpek maması Glutensiz, son derece uyumlu, dengeli ve eksiklik belirtilerini önleyen bir yapıda üretilmiştir. Yavrunun gelişimini destekleyen kümes hayvanları ve somon eklenerek içeriği hazırlanılmıştır. İçeriğinde ki yeni zellanda midyesi gibi malzemeler ile yüksek kaliteli tam gıda oluşumunu sağlar. 4. Haftalıktan itibaren rahatlıkla kullanılabilir.

Yetişkin köpekler için komple diyet light köpek mamasıdır. happy dog mini yetişkin köpek maması aşırı kiloları azaltmak için özel olarak hazırlanan diyet formüle sahiptir.

Obez köpeklerde daha az karbonhidrat, protein ve yağ içeriği ile kilo kaybı tariflerine sahip, orta ve yüksek lif fraksiyonları kanıtlanmış köpek mamasıdır. Doğal maddelerden super premium kalitesinde tatmin edici gıda temelinde protein yapı taşları ve benzersiz doğal içeriği sayesinde en uygun beklentiyi sağlamaktadır. Düşük Karbonhidratlı bir formülü vardır.

Yetişkin Irk köpeklerin normal besin ihtiyaçlarını tam ve dengeli biçimde gidermek için özel olarak formüle edilen happy dog mini yetişkin köpek maması  köpeğiniz için en dengeli beslenmeyi sağlar. Patinibesle olarak temin edebilmeniz için en uygun fiyat ve kolay kolu sağlamaktayız.

Protein ve yağ fazlalığı köpeklerimiz için kronik hastalıkların tetikleyicileri arasında yer almaktadır. Bu durumun en büyük nedeni egzersiz yapmamasıdır. Aktif köpeklerin gerçek ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilen mamalar ile beslenmesi daha doğru olacaktır.

happy dog mini yetişkin köpek maması yüksek oranda sindirilebilir proteine yüksek kaliteli hayvansal ve bitkisel kaynaklardan gerekli doymamış Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri ile 5 blok, yüksek kalite ve makul % 12 yağ içeriğine sahiptir.