Happy Dog Sport Yetişkin Aktive Köpek Maması

0
727
happy dog sport yetişkin aktive köpek maması, happy dog sport yetişkin aktive köpek maması fiyatları, köpek maması, sağlıklı köpek mamaları, doyurucu köpek mamaları, uygun fiyatlı köpek mamaları
Happy Dog Sport Yetişkin Aktive Köpek Maması... 1 yaşını geçmiş yetişkin büyüklükte olan orta ve iri ırk köpeklere özel olarak üretilmektedir...

Happy Dog Sport Yetişkin Aktive Köpek Maması

happy dog sport yetişkin aktive köpek maması, happy dog sport yetişkin aktive köpek maması fiyatları, köpek maması, sağlıklı köpek mamaları, doyurucu köpek mamaları, uygun fiyatlı köpek mamaları
Happy Dog Sport Yetişkin Aktive Köpek Maması… 1 yaşını geçmiş yetişkin büyüklükte olan orta ve iri ırk köpeklere özel olarak üretilmektedir…

1 yaşını geçmiş yetişkin büyüklükte olan orta ve iri ırk köpeklere özel olarak üretilmektedir. Glutensiz ve natürel maddelerden üretilmiştir. İçinde koruyucu, renkledirici vs. gibi şeyler bulundurmamaktadır. Spor veya antreman köpeklerin fit kalmaları için ihtiyacı duydukları proteini karşılar. Yağ oranın korunması ve kas gelişimini en sağlıklı şekilde devam ettirmek üzere formüle edilmektedir. İçeriğinde 5 farklı protein bileşeni bulunmaktadır. Ayrıca omega 3 ve omega 6 yağ asitleri deri ve tür yapısının güzelliğini korumasına yardımcı olacaktır.

Tüm canlılar gibi köpeklerde de yemesi gerek miktarı köpeğin yaşı, cinsi, ırkı ve fiziksel aktivitesi belirlemektedir. Bunlardan sadece fiziksel aktivitesi, hareketliliğini veterinerinize danışarak veya antrenman sırasında ne kadar kalori harcadığını hesaba katarak fiziksel değişiminde ki sonuca göre mama miktarı ile oynayabilirsiniz. Eğer köpeğiniz ile vakit geçirmek veya eğitim amaçlı dışarı çıkıyorsanız köpeğinizin yemeğini oyun oynamaya çıkmadan 1 saat önce yediğinden emin olun ve eve döndükten sonra yorulan kas ve yakılan kalorinin verdiği halsizliği gidermek için tekrar mama verin. Köpeğinizin kilosuna, yaşına, cinsine göre olması gereken mamalar patinibesle farkı ile sizlerle.

Sağlıklı bir köpek yetiştirmek istiyorsanız günlük tüketmesi gereken miktarı 3’ e veya 4’ e bölerek öğünler halinde taze olarak vermeniz hem sindirim sistemini zorlamamış olur hem de düzene ve eğitimin ne olduğunu kavramasına yardımcı olur. Eğer köpeğinizin herhangi bir özel rahatsızlığı bulunuyorsa bu problemi tedavi etmeye yönelik köpek maması tüketmeniz gerekmektedir. Köpekleri sadece kuru mama ile beslemeniz ve arada yaş mamalar ve ödül mamaları sunmanız ona tüm hayatı boyunca ihtiyaç duyacağı tatma zevkini sunacaktır.

Happy Dog Sport Yetişkin Aktive Köpek Maması yüksek enerji ihtiyacı olan yetişkin köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiş tavuk etli kuru mamadır ve %28 oranında protein içerir. Çalışan ve yüksek enerji ihtiyacı olan yetişkin dostunuzun besin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Köpeğinizin severek yiyeceği mama tavuk etlidir. Ayrıca mama içerisinde kuzu eti, somon balığı, deniz balığı ve yumurta bulunmaktadır. Köpeğinizin aktif ve zinde kalmasını destekleyecektir.

Happy Dog Sport Yetişkin Aktive Köpek Maması, yüksek enerji köpek maması %28 oranında protein, % 16 yağ değerine sahiptir. Çalışan ve yüksek enerji ihtiyacı olan yetişkin dostunuzun besin ihtiyaçlarını karşılar. Köpeğinizin aktif ve zinde kalmasını desteklemektedir. Yüksek oranda sindirilebilir hayvansal protein kaynakları içerir.

Tavuk, kuzu eti, somon, deniz balığı ve yumurta içermektedir. Çalışan ve yüksek enerji ihtiyacı olan köpeklerin beslenmeleri için uygundur. Yetişkin köpek maması içerdiği bitki özleri, meyve ve bitki lifleri ile sindirim sağlığını destekler. Mide ve bağırsak sağlığının korunmasına yardımcı olmaktadır.