Happy Dog Supreme Fit & Well Adult Maxi Yetişkin Köpek Maması

0
761
Happy Dog Supreme Fit Well Adult Maxi Yetişkin Köpek Maması, köpek maması, köpek maması fiyatları, uygun fiyatlı köpek mamaları, yeni doğan köpek maması, yavru köpek maması, yetişkin köpek maması
Happy Dog Supreme Fit & Well Adult Maxi Yetişkin Köpek Maması

Happy Dog Supreme Fit Well Adult Maxi Yetişkin Köpek Maması

Happy Dog Supreme Fit Well Adult Maxi Yetişkin Köpek Maması, köpek maması, köpek maması fiyatları, uygun fiyatlı köpek mamaları, yeni doğan köpek maması, yavru köpek maması, yetişkin köpek maması
Happy Dog Supreme Fit & Well Adult Maxi Yetişkin Köpek Maması… Yetişkin köpekler enerji içeriğine adapte olması için önerilen miktarlarda beslenmeli…

İri ırk köpekler, 26 kg ve üzeri köpek cinsleri için iri taneli yetişkin kuru köpek mamasıdır. Bu özelliklerde ki köpeklerin normal besin ihtiyaçlarını tam ve dengeli biçimde gidermek için özel olarak formüle edilen Happy Happy Dog Supreme Fit & Well Adult Maxi Yetişkin Köpek Maması köpeğiniz için en dengeli beslenmeyi sağlamaktadır.

Protein ve yağ fazlalığı köpeklerimiz için kronik hastalıkların tetikleyicileri arasında yer almakta. Bu durumun en büyük sebebi egzersiz eksikliğidir. Aktif köpeklerin gerçek ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilen mamalar ile beslenmesi daha doğrudur.

Happy Dog Supreme Fit Well Adult Maxi Yetişkin Köpek Maması yüksek oranda sindirilebilir proteine ​​yüksek kaliteli hayvansal ve bitkisel kaynaklardan gerekli doymamış Omega3 ve Omega6 yağ asitleri ile 5 blok, yüksek kalite ve makul %12 yağ içeriğine sahiptir.

Yetişkin köpekler enerji içeriğine adapte olması için önerilen miktarlarda beslenmeli ve günde 2 – 3 saat kendi doğal dürtülerini ortaya çıkarmak için egzersiz ve yürüyüş ile sorunların engellenmesi yönetimini sağlamaktadır. Patinibesle aracılığı ile köpeğinize en uygun mamaya sahip olabilirsiniz.

15 ay ve üzeri büyük ırk (26 kg ve üzeri) yetişkin köpekler için, beslenmelerine uygun olarak geliştirilmiş, yüksek lezzet ve sindirile bilirliğe sahip, tavuk eti, kuzu eti ve somon balığı içerikli yetişkin köpek maması.

Özellikle sık egzersiz yapmayan köpeklerde aşırı miktarlarda protein ve yağ tüketimi birçok kronik hastalığa neden olmaktadır. Bu hastalıklara engel olmanın tek yolu ise dengeli ve sağlıklı beslenmelerini sağlayan kuru mamalardır. Happy Dog Supreme Fit & Well Adult Maxi Yetişkin Köpek Maması, içeriğindeki 5 kaliteli kolay sindirilebilir protein, özel olarak ayarlanmış %12 yağ oranı, yüksek kaliteli hayvansal ve bitkisel kaynaklardan elde edilen Omega3 ve Omega6 yağ asitleri ile köpeğinizin sağlıklı ve kaliteli yaşam için ihtiyaç duyduğu her türlü besini sağlar.

Doğal besinler kullanılarak hazırlanmış, Yeni Zelanda midyelerinin besleyiciği ile zenginleştirilmiş bu eşsiz tarif, özel boyuttaki mama taneleriyle, vücut ağırlığı 26 kilonun üzerindeki tüm yetişkin köpekler için Happy Dog Doğal Yaşam Konsepti® harika bir mamadır. Happy Dog Supreme Fit & Well Adult Maxi Yetişkin Köpek Mamasının içeriği, günlük 2 – 3 satlik enerji ihtiyacını karşılayabilecek şekilde hazırlanmış olmaktadır. Tavsiye edilen mama miktarı verilirse, aşırı yeme ve aşırı yemeden kaynaklı oluşabilecek hastalıkların önüne geçilmiş olunacaktır.

26 kg vücut ağırlığının üstünde olan tüm büyük ırk yetişkin köpekler için kullanıma uygundur. İçeriğinde bulunan elma hazmı kolaylaştırarak sindirim sağlığını korumaya yardımcı olacaktır. İskelet ve eklem yapısını güçlendiren glukozamin kaynağı olan yeşil dudaklı midye içermekte. Sağlıklı deri ve parlak tüy yapısı için gerekli olan vitamin A, omega3 ve omega6 yağ asitlerini içermekte. Optimum düzeydeki, kalsiyum, fosfor sayesinde daha güçlü kemik ve diş gelişimini desteklemektedir. İçeriğinde bulunan E vitamini serbest radikallerin zararlı etkileriyle savaşarak, vücudun doğal savunma mekanizmasını güçlendirir. İçeriğinde bulunan maya bağışıklık sistemini güçlendirir.

Her mama tanesi daha az yağ ve daha fazla protein içeren, dengeli birer enerji kaynağıdır. Azaltılmış enerji alımı obezite ve eklem problemleri gibi yaşam tarzı hastalıklarına karşı koruma sağlar. Enerji içeriği beslenme miktarına göre sadece ihtiyaçları karşılamak üzere formüle edilmiştir. Hayati besinlerin mükemmel kombinasyonu ile son derece sıkı bağımsız kontrollerle en yüksek kalitede Almanya’da üretilmiştir.