Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland Köpek Maması

0
965
happy dog supreme sensible neuseeland köpek maması, köpek maması, uygun fiyatlı köpek maması, izmir petstore, kaliteli köpek maması markaları
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland Köpek Maması

Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland Köpek Maması

Enerji gereksinimleri normal düzeyde, vücut ağırlıkları 11 kilodan fazla olan tüm yetişkin köpekler için tam besleyici mama. Happy Dog Yeni Zelanda, İçeriğindeki %21 oranında kuzu eti ve yeşil etli Yeni Zelanda Midyeleri ile inanılmaz lezzetli, toleransı yüksek bir köpek mamasıdır. Mama tanelerinin özel formu orta ve büyük ırk köpeklerin dişlerine uygun hazırlanmıştır. Özel gereksinimleri olan hassas köpekler için ideal bir besin kaynağıdır.

happy dog supreme sensible neuseeland köpek maması, köpek maması, uygun fiyatlı köpek maması, izmir petstore, kaliteli köpek maması markaları
happy dog supreme sensible neuseeland köpek maması hakkında… Uygun fiyatlı ve kaliteli köpek maması için…

Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland Köpek Maması,  Yeni Zelanda özenle seçilmiş besinlerden yapılmıştır, mükemmel bir enerji ve protein kaynağıdır. Bu özel tarif, doğal besinlerden yapılan eşsiz Happy Dog Doğal Yaşam Konsepti® ile tamamlanır. Patinibesle olarak bu eşsiz köpek mamasına en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

1 yaş üzeri yetişkin köpekler için, dengeli bir beslenme sağlayan, tüm gereksinimlerini karşılayan, sindirim sistemini destekleyen, kuzu etli ve pirinçli kuru köpek maması.

Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland Köpek Maması Hakkında Bilmeniz Gerekenler;

 • 10 kg’a kadar vücut ağırlığına sahip tüm ırktan yetişkin mini ve küçük ırk köpekler için uygundur.
 • Tek protein kaynağı olan % 21 kuzu eti ve Yeni Zelenda midyesi içermektedir.
 • İçeriğinde bulunan keten tohumu, çinko, omega 3 ve 6 yağ asitlerinin kaynağıdır, parlak ve sağlıklı tüy gelişimini destekler.
 • İçeriğinde bulunan maya bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Gluten içermemektedir.
 • Mama tanelerini küçük ırk köpeklerin yiyebilecekleri boyutlarda özel olarak tasarlanmıştır.
 • İçerindeki yeni zelenda midyesi sayesinde köpeklerin eklem ve kas gelişimi için en önemli glikozaminleri içermektedir.
 • Her mama tanesi daha az yağ ve daha fazla protein içeren, dengeli birer enerji kaynağıdır.
 • Azaltılmış enerji alımı obezite ve eklem problemleri gibi yaşam tarzı hastalıklarına karşı koruma sağlar.
 • Enerji içeriği beslenme miktarına göre sadece ihtiyaçları karşılamak üzere formüle edilmiştir.
 • Hayati besinlerin mükemmel kombinasyonu ile son derece sıkı bağımsız kontrollerle en yüksek kalitede Almanya’da üretilmiştir.

Happy dog supreme sensible neuseeland köpek maması, hassas yapıya sahip tüm ırk yetişkin köpeklerin beslenmeleri için uygun kuzu etli süper premium yetişkin köpek mamasıdır. Protein kaynağı olarak kuzu eti ve yumurta içerir. Yetişkin köpeklerin beslenmeleri için uygun olan mama, kolay sindirilebilir protein kaynağına sahiptir. % 21 orijinal kuzu eti ve içerdiği yeni Zelanda midyesi hipoalerjenik özelliğe sahiptir. %20 ham protein değerine sahiptir. Özellikle mide ve bağırsak sağlığını korumada oldukça etkilidir.

İçeriği : % 21 Kuzu ve orijinal Yeni Zellanda midyesi içerir. Glutensiz maddeler; Kuzu, yumurta Protein içerir Karbonhidratlar: Pirinç, mısır Bileşim: kuzu proteini *, pirinç unu, mısır unu, mısır, pirinç proteini * (% 9), tavuk yağı, hidrolize karaciğer, şeker pancarı pekmezi *, ayçiçek yağı, elma posası * (% 1), kolza tohumu yağı, bütün yumurta, sodyum klorür, kurutulmuş , maya *, potasyum klorür, yosun * (0.15%), keten tohumu midye eti *, süt devedikeni, enginar, karahindiba, zencefil, huş yaprakları, ısırgan, papatya, kişniş, biberiye, adaçayı, meyan kökü, kekik, maya *.. Analiz: Ham Protein% 21.0,% 12.0, ham yağ, ham lif% 3.0, mineraller% 7.5,% 1.6 kalsiyum, fosfor,% 1.05,% 0.35 sodyum, Omega -6 yağ asitleri% 2.8, Omega-3 yağ asitleri% 0.3, potasyum %0.55, Nem %8.0 Katkı: Vitaminler / kg: Vitamin A (E672) 12000 IU, D3 vitamini (E671) 1200 IU, E vitamini  75 mg, B1 vitamini 4 mg, B2 vitamini 6 mg, B6 vitamini 4 mg, D – (+) – Biyotin 575 mcg, kalsiyum, D-pantotenat, 10 mg, 40 mg niasin B12 vitamini 70 mcg, kolin klorür 60 mg. Antioksidan, Tokoferol doğal kökenli eser elementler / kg zengin ekstreler: Demir, 110 mg bakır, 10 mg çinko, 135 mg manganez, 25 mg iyot 2 mg selenyum 0.15 mg.