Kediler Sevgilerini Nasıl Gösterirler?

0
829

Sevgilinize ve dostunuza sevginizi bazı açık yollardan gösteriyorsunuz, ancak kendinize hiç sordunuz mu: “Kediler nasıl sevgi gösterir?” Kedilerin sevgilerini ifade etmenin bir çok benzersiz yolu vardır. Kedilerin sevgiyi gösterme şekillerinden bazıları çok açıktır, diğerleri o kadar incedir ki bu hareketi kaçırabilirsiniz. Kedinizin size gösterdiği ilgiyi karşılıksız bırakmamak çok önemlidir kedi ödül mamaları ve kaliteli kedi mamaları kullanarak onları her zaman ödüllendirin.

Kedilerin Sevgi Gösterisi

  • Kediler karınlarını kimseye göstermez. Bu davranış, tamamen güvendikleri nadir birkaç kişi için ayrılmıştır. Onların karnını göstermek, bir saldırı durumunda kendilerini savunmasız bırakıyor; bu nedenle, kedinizin dünyaya aldırış vermeden yuvarlandığında size sevgi gösterdiğini bilin.
  • Bir kedi sizi şakacı bir şekilde karıştırdığında, “Hey, seni seviyorum, seninle oynamama izin ver.” Demeye teşebbüs etme çabasıdır. Seni şakacı bir tavırla karşılaması, bedensel zarar verebilecek bir ısırıktan farklıdır.
  • Kediler genellikle sahiplerini takip eder. Bacaklarınıza sürtünebilir veya yürürken yanlışlıkla sizi gezdirebilirler. Tüylü arkadaşınızın sadece bunu yaptığını anlamak önemlidir, çünkü etrafınızda olmayı sever.
  • Kediler tanıdıkları ve güvendikleri kişilerle göz teması kurmayı severler. Bu nedenle, kedinizi size keskin bir şekilde bakarak yakalarsanız, gözünüze bakmak isterse, bunu varlığınızı tanıdıklarını ve takdir ettiklerini gösteren bir işaret olarak yorumlayın.