Köpekler İçin Harika Biralar

0
1267
köpekler için bira
köpekler için bira

Köpek birası var mıdır ?

Bu doğru.  Köpeğiniz için sadece alkolsüz, karbonatsız bira üreten markaları bulduk. Artık soğuk bir içeceğin tadını çıkarabileceğiniz için artık suçluluk hissetmek yok. Artık ikiniz de mutlu saatlerin tadını çıkarabilirsiniz!

Snuffle Köpek Birası

Snuffle köpek birası
Snuffle köpek birası

İki tat olarak üretilmektedir, tavuk aromalı ve tavuk ve sığır aromalı karışımı olarak  sunulan Snuffle Dog Beer  , Belçikalı bira severler içindir ve Avrupa, Hong Kong ve Güney Kore’de bulunabilir. Bu yumuşak ferahlık, insan sınıfı malzemelerle yapıldı, bu yüzden de oldukça sağlıklı! 

İsviçre Alpleri’nde yapılan bir av egzersizinden sonra hak edilmiş bir birayı fermuarlarken Snuffle fikrinin ortaya çıkması bir tesadüf müydü? Tabii ki değil. En İyi Arkadaşınıza o kadar yakın hissettiğiniz o özel Bağ Anları sırasında onun kokusunu alabiliyorsunuz. Sen istemesen bile … ‘Yani bir veya 3 biranın tadını çıkarabilirsem, Canto benim sadık Weimaraner’ım da almalı. Sağ?’ Arjan Berendsen böyle düşündü. Bu yüzden birçok test ve tatmadan sonra, ilk köpek birasını icat etti. Bu 2009 yılındaydı.

4 yıl sonra, Hollanda’nın Oostkapelle sahilindeki halka açık bir sahil barında bir Snuffle’a atladık .. Köpeklerimiz bizi sürükledi. Arkadaşlarımızın Snuffle’ı ne kadar sevdiklerine çok şaşırdık, bu yüzden biz ve Arjan güçlerimizi ve köpeklere olan tutkularını birleştirmeye karar verdik.

Kumsaldaki o sıcak yaz gününden beri, Snuffle’ı dünyadaki her köpeğe getirmek için insanca ve köpekçe mümkün olan her şeyi yapıyorlar: yeni tatlar, yeni ambalajlar, yeni pazarlar, yeni fikirler. Görevleri: Her köpeğe, En İyi Arkadaş, Snuffle Dog Beer olan köpekler için hak ettiği ödülü tatma ve tadını çıkarma şansı vermek. Şimdi zaten 1 milyondan fazla köpek ve artıyor.

Ve Snuffle, köpek birasının tadını çıkaramayan köpeklere bile yardım etmek istiyor. Snuffle’ın kârının bir yüzdesinin köpek tımarhanelerine, sokak köpeklerini kısırlaştırma projelerine vb. Gitmesinin nedeni budur. Yani Snuffle, insanın en iyi arkadaşı için orada, hepsi.

Pekala, Snuffle zamanı, değil mi? Şerefe!
Veya köpek stili dedikleri gibi: Wouf !!

SNUFFLE DOG BEER NEDIR?

Snuffle ilk köpek birasıdır. Pekala, bunu yeniden ifade edelim çünkü Snuffle kelimenin duygusal anlamıyla bir ‘bira’. Teknik olarak Snuffle gerçek bir bira değil tabii ki. Hiç alkol içermez ve parlamaz. (Sarhoş, geğirme köpeğe kimin ihtiyacı var?)

Ama duygusal olarak kesinlikle bir biradır. Biz erkekler, arkadaşlarımızla bira içiyoruz, arkadaşlarımız anları paylaşmak için, özel anlar, En İyi Anlar. Gülmek, tartışmak ve bazen birlikte ağlamak. Ve bunu yapmanın tercih edilen yolu .. evet, bir bira içmek.

 

Şimdi tüm bunları diğer en iyi arkadaşınla yapabilirsin: köpeğin. Snuffle, köpeklerin damak tadında seğiren bir tat için sığır eti veya tavuk ve malt arpa özleri, mineral yağlar, B vitamini ve diğer köpek şekerleri ile yapılır. Tıpkı senin için yaptığı gibi. En iyi dostlarımız için sadece en iyisi yeterince iyi olduğu için, Snuffle, insan tüketimine yönelik ürünlerde de kullanılan malzemelerle hazırlanmıştır.

Bowser Bira Fabrikası

Bowser köpek birası
Bowser köpek birası

Bowser Brewing Company, yavrularınızın altı paket Beefy Brown Ale, Cock-A-Doodle Brew veya Mixed (sığır eti ve tavukla birlikte) arasından seçim yapmasına izin verir. Ek bir bonus olarak, biralar, köpeğinizin eklemleri için harika olan glukozamin ile yapılır! Bowser Beer , Amerika Birleşik Devletleri’ndeki içki dükkanlarında, bira fabrikalarında ve evcil hayvanlarla ilgili dükkanlarda ve Amazon’da bulunabilir. Yavru köpeğinizi bloktaki en popüler köpek yapacak ciddi bir köpek doğum günü partisi düzenlemek istiyorsanız, Bowser Beer ayrıca özel etiketler de yapabilir! Köpeğinizin ismine göre etiket basabilir.

Dawg Grog

Dawg Grog Köpek Birası
Dawg Grog Köpek Birası

Dawg Grog, köpeğiniz için bira mayası, vejeteryan glukozamin (özellikle köpekler için), vegan iz mineral takviyeleri ve Oregon dağ suyu ile yapılan vejetaryen (!) Bir bira seçeneğidir. Dawg Grog, yerel malzemeleri, şişeleme ürünlerini ve hizmetlerini kullanarak kendi içkilerini yaratır ve Central Oregon topluluğunu olabildiğince destekler. Şirket, demlemeyi bir içecekten daha fazla bir takviye olarak görüyor ve 8 oz. 4 oz’luk önerilerle pintler. daha büyük köpekler için, 2 oz. orta boy bir köpek için ve 1 oz. daha küçük bir köpek için. Dawg Grog Amerika Birleşik Devletleri’nde Oregon, Washington, Idaho, Texas ve Pennsylvania’daki bazı mağazalarda mevcuttur .

Daniel Keeton, 2012 yazında, köpek dostu Bend, Oregon topluluğuna lezzetli ve besleyici bir sıvı ikram sağlamak için bir fikirle işini başlattı. 2001’den beri Bend’de yaşayan Daniel’in özel yapım bira ve köpeklere olan sevgisi bir fikir ortaya çıkardı – Köpekler için özel bir besin değerine sahipken, eşyaların zanaat birası tarafını birleştiren köpekler için sıvı bir muamele geliştirin. Şerbetçiotunun köpekler için zehirli olduğunu ve biz insanların yaptığı gibi köpeklerin alkolü işlemediğini bilen Daniel, bira yapımının birincil sürecinde yapılan bira mayasının, ürünü için lezzetli bir temel oluşturacağını keşfetti. K9 vejeteryan glukozamin ilavesi ve eser mineral takviyesi ile bira mayası, nihai sıvı köpek muamelesi yapacaktır.

Dawg Grog nedir?

Dawg Grog, köpeğiniz için lezzetli ve besleyici bir sıvı ikramdır. Dawg Grog, Boneyard Brewery’den bira mayası (veya maltlı arpa suyu), vejeteryan k9 glukozamin, vegan iz mineral takviyesi ve Oregon dağ suyundan yapılır. Dawg Grog% 100 vejeteryandır ve vejetaryen veya vegan malzemeler kullanır – diğer tüylü arkadaşlarımızdan hiçbiri dört ayaklı arkadaşlarımız için bu birayı yapmaktan zarar görmedi!

8 oz gelir. Aşağıdaki önerilen günlük porsiyon boyutlarıyla pintler: 4 oz. büyük bir köpek için (55 lb.’den fazla), 2 oz. orta boy bir köpek için (25-55 lb.) ve 1 oz. küçük bir köpek için (25 lb.’nin altında). Dawg Grog, kuru veya ıslak yiyeceklerinin üzerinde, suyla, tek başına sıvı muamele olarak (kemik yerine) veya hatta o sıcak yaz günlerinde küpler halinde dondurulmuş olarak servis edilebilir. Açıldıktan sonra buzdolabında 7-10 gün saklanabilir.

 

BUSCH TARAFINDAN KÖPEK BİRASI

Busch Dog Brew Köpek Birası
Busch Dog Brew Köpek Birası

EN IYI ARKADAŞLARIMIZ IÇIN KEMIK SUYUNDAN BIR DEMLEME YAPTIK

Busch Dog Brew tamamen doğal bir üründür ve sadece taze malzemeler içerir. En iyi arkadaşınıza sağlıklı bir sindirim sistemini geliştirmeye yardımcı olan besleyici ve lezzetli bir atıştırmalık sağlamak için sebzeler, otlar, baharatlar, su ve domuz etinden yapılır. Kemik suyu ayrıca, tüm ekstra besinlerini almak için katı yiyecekler yemekte zorlanan köpekler için harika bir yoldur. En iyi arkadaşın buna bayılacak. Pençeliyiz.

İçindekiler:  Kemikli domuz butt, Bütün mısır, Kereviz, Fesleğen, Nane, Zerdeçal, Zencefil, Su

BU MÜKEMMEL KÖPEK IÇECEĞINDE ALKOL VAR MI?

Hayır! Busch Dog Brew’te alkol ve şerbetçiotu yok. Busch Dog mayası sadece domuz kemiği suyu, su, sebze, ot ve baharatlarla yapılır.

KÖPEKLER GERÇEKTEN BIRA IÇEBILIR MI?

HAYIR! Alkol ve şerbetçiotu köpekler için zehirlidir. Busch’u kendine sakla. Bu yüzden en iyi tomurcuğunuz için bu özel domuz kemiği suyunu yaptık.

İNSANLAR BU ŞEYI IÇEBILIR MI?

Suuure, eğer ilgilendiğin buysa! Biz Busch’ta yargılamıyoruz. AMA bu kemik suyu bir köpeğin zarif damakları için yapılmıştır. Oldukça yumuşak bulabilirsin ve evet, birkaç kez denedik. İşin bir parçası.

BU ÜRÜNÜ NASIL SUNMAMI ÖNERIRSINIZ?

Busch Dog Brew’imizi köpeğinizin kasesine tek başına veya yemeğin üzerine dökün. Soğuk veya oda sıcaklığında servis edilebilir (bazı köpekler soğuk yiyecekleri sevmez).

KÖPEĞINIZE NE KADAR VERMELISINIZ?

Köpeğinizin ağırlığına göre değişir ancak Busch Dog Brew kutusunun tamamını tek oturuşta tüketmeniz zararlı DEĞİLDİR. Küçük köpekler için: Busch Dog Brew buzdolabında açıldıktan sonra 5 gün dayanır, böylece atıştırmalık daha uzun süre dayanır. YEMEK DEĞİŞTİRME DEĞİLDİR. Köpeklerinizi besleyin, onlar da sizin kadar yiyecekleri sever.

ÜRÜN NEREDE BULUNUR? TÜM EYALETLER, BELIRLI EYALETLER, KULLANILABILIRLIK UZATILACAK MI?

Dog Brew yalnızca e-ticaret üzerinden satılacak, ancak ABD’deki tüm eyaletlere gönderilecek. Merak etmeyin, Fido’ya birasını alacağız. Her nasılsa, bir şekilde.