N&D Bal Kabaklı Tahılsız Medium & Maxi Yetişkin Köpek Maması

0
1131
nd balkabaklı tahılsız medium maxi yetişkin köpek maması, köpek maması, köpek maması fiyatları, yetişkin köpek maması, tahılsız köpek mamaları
N&D Bal Kabaklı Tahılsız Medium & Maxi Yetişkin Köpek Maması

N&D Bal Kabaklı Tahılsız Medium & Maxi Yetişkin Köpek Maması

Büyük ve orta ırk yetişkin köpeklerin günlük enerji ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan yetişkin tahılsız köpek mamasıdır. Mama içeriğinde bulunan glukozamin ve kondrotin köpeğinizin eklem gelişimi ve eklem sağlığı açısından oldukça fayda sağlamaktadır. Tamamen tahılsız olarak üretilen mamada bulunan % 28 oranında protein köpeğinizin kas kütlesinin yoğunluğunu korunmasını sağlar. n&d bal kabaklı tahılsız medium & maxi yetişkin köpek maması,  İtalyan mutfağının ürünü olmaktadır.

nd balkabaklı tahılsız medium maxi yetişkin köpek maması, köpek maması, köpek maması fiyatları, yetişkin köpek maması, tahılsız köpek mamaları
nd balkabaklı tahılsız medium maxi yetişkin köpek maması..uygun fiyatlar ile yetişkin köpek… Patinibesle online mağazamızdan temin edebilirsiniz…

Tüm ürünlerimizde uygun fiyat avantajı ile siz de köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılar, dünyaca ünlü birbirinden kaliteli markaları Patinibesle online mağazamızdan temin  edebilirsiniz.

Orta ve büyük ırk yetişkin köpekler için bal kabaklı kuru köpek mamasıdır. Natural & Delicious Pumpkin, benzersiz teknolojik özelliklere sahip yeni balkabağı bileşenleri ile üretilmiştir. Her yaş grubunda gıda hassasiyeti olan köpeklerin tüm besin ihtiyacını eksiksiz olarak karşılar. Tahılsızdır ve yüksek bir hayvansal içerik yüzdesine sahiptir.

Natural & Delicious Pumpkin, benzersiz teknolojik özelliklere sahip yeni bal kabağı formülasyonuyla üretilmiştir. Yetişkin köpek maması, % 60 et, % 40 meyve sebze ile hazırlanmıştır. Köpeklerin enerji ve protein ihtiyaçlarını karşılamakta olan tahılsız içeriğe sahip. Gıda hassasiyeti ve tahıl alerjisi olan köpeklerin beslenmeleri için uygundur. Balkabağı anti diyabetik ve kanserojendir. Kan şekeri seviyesini düzenlemektedir, hücre, kalp ve sindirim sağlığını korur. N&D mama tahıl içermediğinden enerji dağılımını sağlar kilo kontrolüne yardımcı olmaktadır.

N&D balkabaklı tahılsız medium & maxi yetişkin köpek maması kullanırken bunlara dikkat ediniz;

  • Köpek mamasının paketini ağzı kapalı olarak muhafaza etmeye özen gösteriniz
  • Köpeğiniz ilk kez bu mama ile beslenecekse mevcut mama ile N&D Pumpkin Lamb Blueberry mamayı geçiş döneminde karıştırarak verin.
  • Paket üzerinde bulunan beslenme tablosunu inceleyerek köpeğinizin ihtiyacına uygun miktarda mama servisi yapmaya dikkat edin.
  • N&D ‘yi daha önceki mamasına kademeli olarak, arttırarak ve karıştırılarak kullanılması tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde ambalajı kapalı olarak saklayınız.

n&d bal kabaklı tahılsız medium & maxi yetişkin köpek maması içindekiler: Taze kemiksiz tavuk kurutulmuş tavuk eti patatesler, tavuk yağı, kurutulmuş tüm yumurtalar, taze ringa balığı, kurutulmuş ringa balığı eti, balık yağı, bezelye bitkisel lif, kurutulmuş havuçlar, kurutulmuş şifalı bitki unu, inulin,fruktooligosakkarid, mannan? oligosakkaritler, nar tozu kurutulmuş elma, ıspanak tozu, pisilyum, Frenk üzümü tozu, tatlı portakal tozu, toz yaban mersini, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü, glukozamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği özü.