N&D Bal Kabaklı Tahılsız Mini Yavru Köpek Maması

0
1940
nd balkabaklı tahılsız mini yavru köpek maması, köpek maması, yavru köpek mamaları, uygun fiyatlı yavru köpek maması, online köpek maması alma
N&D Bal Kabaklı Tahılsız Mini Yavru Köpek Maması

N&D Balkabaklı Tahılsız Mini Yavru Köpek Maması

Yavru köpek mamaları vitamin ve mineral açısından diğer mamalardan daha zingindir. Bunun sebebi yavru köpeklerin gelişime ihtiyaç duymasıdır. Yavru köpek maması ayrımına önem vermek köpeklerinizin yaşam kalitesini büyük ölçüde etkilemektedir.

N&D balkabaklı tahılsız mini yavru köpek maması, düşük glisemik endeks obezite ve diyabeti önlemeye yardımcı olmaktadır. Formüller mısır içermez ve gün boyunca modüler enerji yayılımına izin vermekte.

nd balkabaklı tahılsız mini yavru köpek maması, köpek maması, yavru köpek mamaları, uygun fiyatlı yavru köpek maması, online köpek maması alma
nd balkabaklı tahılsız mini yavru köpek maması..uygun fiyat ile köpeğinizin ihtiyaçlarını.., birbirinden kaliteli mamaları Patinibesle online mağazamızdan..

GDO ve Gluten ürün içeriğinde bulunmamaktadır. Doğal antioksidanlar, tokoferoller, doğal bir koruma sağlayan zengin özler paketleme esnasında içeriğine ilave edilir. Ambalaj adımı sırasında, ürünün doğal olarak tazeliğini korunması için oksijen yerine torbalar azot ile paketlenmektedir. “Soğuk” eklenen, yüksek kalitede vitaminlerin zenginliği daha uzun ömre sahiptir.

Tüm ürünlerimizde uygun fiyat avantajı ile siz de köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılar, dünyaca ünlü birbirinden kaliteli markaları Patinibesle online mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Kılçıksız buğday, yulaflar, kuzu eti, yaban mersini. Mini yavru köpek mamasıdır. Küçük ırk yavru köpekler için balkabaklı, kuru mamadır. Yavru, gebe ve emziren köpekler için özel olarak formüle edilmiştir. Natural & Delicious Pumpkin, benzersiz teknolojik özelliklere sahip yeni balkabağı içeriğiyle üretildi. Her yaş grubunda gıda hassasiyeti olan köpeklerin tüm besin ihtiyacını eksiksiz olarak karşılar. Tahılsızdır ve yüksek bir hayvansal içerik yüzdesine sahip.

Yeni tahılsız “Balkabağı Formülasyonu”

Natural & Delicious Pumpkin, benzersiz teknolojik özelliklere sahip yeni balkabağı formülasyonuyla üretildi. Her yaş grubunda gıda hassasiyeti olan köpeklerin tüm besin ihtiyacını eksiksiz olarak karşılamaktadır. Tahılsızdır ve yüksek bir hayvansal içerik yüzdesine sahip.

N&D balkabaklı tahılsız mini yavru köpek maması, benzersiz teknolojik özelliklere sahip yeni bal kabağı formülasyonuyla üretildi. Her yaş grubunda gıda hassasiyeti olan köpeklerin tüm besin ihtiyacını eksiksiz olarak karşılar. Tahılsızdır ve yüksek bir hayvansal içerik yüzdesine (%60) sahiptir.