N&D Balkabaklı Tahılsız Medium & Maxi Yavru Köpek Maması

0
1434
tahılsız köpek maması, nd balkabaklı tahılsız medium maxi yavru köpek maması, nd balkabaklı tahılsız medium maxi yavru köpek maması fiyatları, N&D köpek maması, yavru köpek mamaları, yavru köpek beslenmesi nasıl olmalı
N&D Balkabaklı Tahılsız Medium & Maxi Yavru Köpek Maması

ND Balkabaklı Tahılsız Medium Maxi Yavru Köpek Maması

Hızlı büyüme dönemindeki yavru köpeklerin enerji ve protein ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiş. %35 ham protein, %20 ham yağ değerlerine içermektedir. Yavru köpeklerin gelişimlerini destekleyici zengin et, meyve ve sebzeler içerir. Tahıl alerjisini önlemek amacı ile tahıl içermez. Köpek maması içeriğinde bulunan balkabağı anti diyabetiktir, kan şekerini dengeler, bağırsak sağlığını korumaktadır. nd balkabaklı tahılsız medium maxi yavru köpek maması, yapay tatlandırıcı maddeler içermeden hazırlanmıştır. %60 et, % 0 meyve ve sebze içermektedir. Beyin gelişimine yardımcı DHA eklenmiştir. Düşük glisemik endeksi ile kilo kontrolüne yardımcı olmaktadır.

tahılsız köpek maması, nd balkabaklı tahılsız medium maxi yavru köpek maması, nd balkabaklı tahılsız medium maxi yavru köpek maması fiyatları, N&D köpek maması, yavru köpek mamaları, yavru köpek beslenmesi nasıl olmalı
nd balkabaklı tahılsız medium maxi yavru köpek maması hakkında… uygun fiyatlar ile N&D köpek mamaları… yavru köpek maması önemli bir…

Yavru köpek mamaları vitamin ve mineral açısından diğer mamalardan daha zengindir. Bunun sebebi yavru köpeklerin gelişime ihtiyaç duyuyor olmasıdır. Yavru maması ayrımına önem vermek köpeklerinizin yaşam kalitesini büyük ölçüde etkilemektedir.

Yavru köpek mamaları vitamin ve mineral açısından diğer mamalardan daha zengindir. Bunun sebebi yavru köpeklerin gelişime ihtiyaç duyuyor olmasıdır. Yavru maması ayrımına önem vermek köpeklerinizin yaşam kalitesini büyük ölçüde etkilemektedir. Tüm ürünlerimizde uygun fiyat avantajı ile siz de köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir, dünyaca ünlü birbirinden kaliteli markaları Patinibesle online mağazamızdan temin  edebilirsiniz.

Orta ve büyük ırk yetişkin köpekler için bal kabaklı, kuzulu ve yaban mersinli kuru köpek mamasıdır. n&d balkabaklı tahılsız medium & maxi yavru köpek maması, benzersiz teknolojik özelliklere sahip yeni balkabağı formülasyonuyla üretildi. Her yaş grubunda gıda hassasiyeti olan köpeklerin tüm besin ihtiyacını eksiksiz olarak karşılar. Tahılsızdır ve yüksek bir hayvansal içerik yüzdesine sahiptir.

Yeni tahılsız “Bal Kabağı Formülasyonu”

Natural & Delicious Pumpkin, benzersiz teknolojik özelliklere sahip yeni bal kabağı formülasyonuyla üretilmiştir. Her yaş grubunda gıda hassasiyeti olan köpeklerin tüm besin ihtiyacını eksiksiz olarak karşılar. Tahılsızdır ve yüksek bir hayvansal içerik yüzdesine (%60) sahiptir.

Bal kabağının özellikleri:

  • Anti-diabetiktir
  • Beta karoten ve diğer doğal antioksidan kaynağıdır.
  • Bağışıklık sistemini desteklemektedir.
  • Anti-kanserojen etkilidir.
  • Kalp ve dolaşım sistemini korumaktadır.
  • Bağırsak hareketliliğini düzenlemektedir.
  • Yangı giderici ve anti parazit etkilidir.

N&D mamalar; doğa ve bilimi buluşturan, beslenme uzmanlarınca hazırlanmıştır.

Kuzu eti, bal kabağı ve yaban mersini. Yavru, gebe ve emziren köpekler için tam mamadır. N&D ‘yi daha önceki mamasına kademeli olarak, arttırarak ve karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Serin ve kuru yerde ambalajı kapalı olarak muhafaza ediniz.